Koszyk
Social

Ostatnie posty

Serwety operacyjne

Aktywne filtry

Serwety chirurgiczne jałowe

W praktyce medycznej niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie personelu do pracy. Pomagają w tym nie tylko wiedza i doświadczenie, lecz także artykuły, m.in. takie jak serwety chirurgiczne jałowe. Z uwagi na to, że produkty tego typu są różnorodne, wydzieliliśmy je w odrębnej kategorii. Zapewniamy zatem serwety, które mają odmienne rozmiary. Wszystkie jednak służą do ochrony pola operacyjnego. Gwarantują bezpieczeństwo oraz wysoką higienę w trakcie zabiegu. Nasze serwety operacyjne jałowe proponujemy z myślą o pracownikach ochrony zdrowia. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach i cechują się wysoką jakością. Bez względu na to, czy poszukujecie Państwo artykułów do gabinetu prywatnego, czy też placówki publicznej, z pewnością znajdziecie u nas odpowiednie wyposażenie. Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu, w którym oprócz serwet chirurgicznych jałowych nie brakuje również jednorazowych maseczek chirurgicznych i wielu innych produktów!

Do czego potrzebne są serwety chirurgiczne jałowe?

Serweta operacyjna to akcesorium niezbędne w ochronie zdrowia oraz placówkach medycznych wykonujących zabiegi oraz operacje. Są one specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by minimalizować ryzyko infekcji podczas procedur medycznych. To produkty jałowe, które cechują się wysoką sterylnością. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających odpowiednio sterylne otoczenie w trakcie operacji. Serwety chirurgiczne jałowe są starannie pakowane. Docierają do Państwa odpowiednio zabezpieczone.

Serwety oprócz tego, że zapewniają lekarzom i specjalistom wygodne i komfortowe przeprowadzanie procedur chirurgicznych, mogą chronić personel przed kontaktem z wydzielinami oraz krwią. Sprawdzają się przy odsączaniu krwi i płynów podczas operacji. Co ważne, serwety operacyjne jałowe zostały wykonane z miękkiego materiału o dobrych właściwościach absorpcyjnych. Te materiały zabiegowe kompletowane są przez nas ze szczególną starannością, by zapewnić Państwu jak najlepszy produkt.

Rodzaje serwet chirurgicznych jałowych

Zastosowanie serwet chirurgicznych jałowych jest bardzo szerokie – wykorzystywane są podczas różnego rodzaju zabiegów przede wszystkim w funkcji zabezpieczenia pola operacyjnego. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się serwety zróżnicowane nie tylko pod względem wymiarów, ale również materiału wykonania i konstrukcji.

Możemy zaproponować serwetę operacyjną z hydrofobowej włókniny polipropylenowej typu SMS (ang. Spunbond-Meltblow-Spunbond) – polecana jest zwłaszcza w przypadku zabiegów generujących niewielkie ilości płynów. Ten typ serwety chirurgicznej jałowej odznacza się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza i wysokim poziomem filtracji bakteryjnej.

W naszym asortymencie nie brakuje także dwuwarstwowych serwet chirurgicznych jałowych o dobrych właściwościach absorpcyjnych. Składają się z polipropylenowej powłoki chłonnej oraz laminatu polietylenowego. Godne polecenia są także serwety chirurgiczne jałowe z taśmą przylepną – dzięki niej materiał nie przesuwa się, bardzo dobrze utrzymując w miejscu.

Serwety operacyjne i inne produkty z naszej oferty

Nasze serwety operacyjne będą pomocne do wyłożenia pola operacyjnego przed zabiegiem lub operacją. By zapewnić odpowiednie akcesoria wszystkim naszym klientom, dostarczamy te produkty w różnych rozmiarach, co pozwoli zastosować je do różnych powierzchni ciała. Są one pakowane po kilka sztuk. Nie przyklejają się i dobrze chłoną płyny ustrojowe. Oprócz tych produktów zapewniamy również wiele innych akcesoriów potrzebnych do przeprowadzania operacji i zabiegów medycznych. Znajdą Państwo u nas czepki chirurgiczne, fartuchy, komplety operacyjne, a także szereg zestawów. Gwarantujemy dużą dostępność produktu. Zaopatrujemy gabinety prywatne, jak i publiczne. Cały czas uzupełniamy nasz asortyment, by móc jeszcze bardziej wspierać specjalistów w trakcie operacji i nie tylko.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych wysokiej jakości serwet chirurgicznych jałowych, a także pozostałych akcesoriów i kompleksowego wyposażenia swojego gabinetu.

Ta strona używa plików cookie, aby zagwarantować jak najlepsze korzystanie z serwisu dla użytkownika.