Koszyk
Social

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 263,00 zł

Ostatnie posty

Odzież medyczna ochronna

Nieodzownym elementem wyposażenia zarówno lekarzy, pielęgniarek, jak i asystentów lekarskich jest odzież medyczna. Zapewnia ona nie tylko odpowiedni wygląd personelu, który pozwala łatwo wyróżnić się wśród innych, lecz także odpowiada za bezpieczeństwo przy kontakcie z pacjentem czy płynami ustrojowymi. Jednocześnie odpowiednio dobrana odzież minimalizuje ryzyko przeniesienia mikroorganizmów, zakażeń i kontaminacji. Z racji tego, że nasz sklep słynie z asortymentu przeznaczonego dla placówek medycznych, nie mogło zabraknąć u nas właśnie wspomnianych artykułów. Odzież medyczna, którą proponujemy, jest zróżnicowana. Dzięki temu może być adresowana także do pracowników punktów SPA, sanatoriów, salonów medycyny estetycznej, gabinetów stomatologicznych itp.

Aktywne filtry

Czepek operacyjny ASTRO
  • Obecnie brak na stanie

Czepek operacyjny ASTRO

95,58 zł
Dostępność: Brak Dostępności

Czepek operacyjny Comfort typu ASTRO z wysoko przepuszczalnej wiskozy 28g/m2. To wygodny model wiązany z tyłu. Górna część wykonana jest z perforowanej włókniny, która umożliwia odpowiednią wentylację.

Dlaczego odzież medyczna z naszego sklepu to dobry wybór?

Nasz sklep z odzieżą medyczną to dobry wybór z uwagi na różnorodność produktów. Dzięki temu każdy zakupi u nas to, czego potrzebuje i szuka. Proponowane produkty pozwolą Państwu zachować wizerunek profesjonalisty, a także zadbać o bezpieczeństwo swoje i pacjenta. Noszenie odpowiedniej odzieży ochronnej wzbudza zaufanie, a zarazem wywołuje pozytywne wrażenie. Nasza odzież medyczna wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, zapewniających komfort oraz odpowiednią mobilność. Co ważne, wygodne wyposażenie wierzchnie może pomóc w zapewnieniu lepszej wydajności i koncentracji podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Sklep z odzieżą medyczną oraz innymi akcesoriami

Odzież medyczna, którą zapewniamy w wielu wariantach, to nie jedyne akcesoria, które są dostępne w naszym asortymencie. Zaopatrujemy także różne placówki medyczne oraz gabinety lekarskie. Dlatego możesz zakupić u nas również jałowe serwety operacyjne, jak i maski czy wiele innych produktów. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu z obsługą.

Ta strona używa plików cookie, aby zagwarantować jak najlepsze korzystanie z serwisu dla użytkownika.