Koszyk
Social

Ochraniacze foliowe na obuwie 100 szt.

31501
8,75 zł
Brutto
Ilość
Add to wishlist

  Zasady dostawy

Sprawdź Zasady Dostawy

  Polityka bezpieczeństwa

Sprawdź Politykę Bezpieczeństwa

Ochraniacze foliowe na obuwie 100 szt.
Wykonane z odpornej na płyny folii polietylenowej. Zapewniają odpowiednią ochronę przed przenoszeniem zanieczyszczeń oraz wysoki poziom czystości pomieszczeń. Po obwodzie ściągane gumką, antypoślizgowe.

Dostarczamy ochraniacze foliowe na obuwie na potrzeby branży medycznej. Tego rodzaju pokrowce są kluczowe dla zachowania odpowiednich standardów higieny w przychodniach, szpitalach, gabinetach lekarskich, salach zabiegowych i operacyjnych. Znacząco ograniczają ryzyko przenoszenia chorobotwórczych drobnoustrojów i zanieczyszczeń.

Oferujemy ochraniacze na obuwie z folii polietylenowej. Materiał ten odznacza się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na kontakt z płynami. Antypoślizgowe ochraniacze są po obwodzie ściągane gumką, dzięki czemu nie zsuwają się podczas poruszania. Oprócz pokrowców na obuwie możemy zaproponować także włókninę SMS na odzież medyczną i wiele innych produktów.

31501
131 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Czepek operacyjny ASTRO
  • Obecnie brak na stanie

Czepek operacyjny ASTRO

95,58 zł
Dostępność: Brak Dostępności

Czepek operacyjny Comfort typu ASTRO z wysoko przepuszczalnej wiskozy 28g/m2. To wygodny model wiązany z tyłu. Górna część wykonana jest z perforowanej włókniny, która umożliwia odpowiednią wentylację.

Ta strona używa plików cookie, aby zagwarantować jak najlepsze korzystanie z serwisu dla użytkownika.