Koszyk
Social

Ochraniacze foliowe na obuwie

31501
8,75 zł
Brutto
Ilość
Add to wishlist

  Zasady dostawy

Sprawdź Zasady Dostawy

  Polityka bezpieczeństwa

Sprawdź Politykę Bezpieczeństwa

Ochraniacze foliowe na obuwie.
Wykonane z odpornej na płyny folii polietylenowej. Zapewniają odpowiednią ochronę przed przenoszeniem zanieczyszczeń oraz wysoki poziom czystości pomieszczeń. Po obwodzie ściągane gumką, antypoślizgowe.
Opakowanie - 100 szt

Dostarczamy ochraniacze foliowe na obuwie na potrzeby branży medycznej. Tego rodzaju pokrowce są kluczowe dla zachowania odpowiednich standardów higieny w przychodniach, szpitalach, gabinetach lekarskich, salach zabiegowych i operacyjnych. Znacząco ograniczają ryzyko przenoszenia chorobotwórczych drobnoustrojów i zanieczyszczeń.

Oferujemy ochraniacze na obuwie z folii polietylenowej. Materiał ten odznacza się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na kontakt z płynami. Antypoślizgowe ochraniacze są po obwodzie ściągane gumką, dzięki czemu nie zsuwają się podczas poruszania. Oprócz pokrowców na obuwie możemy zaproponować także włókninę SMS na odzież medyczną i wiele innych produktów.

31501
190 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Czepek operacyjny ASTRO
  • Obecnie brak na stanie

Czepek operacyjny ASTRO

95,58 zł
Dostępność: Brak Dostępności

Czepek operacyjny Comfort typu ASTRO z wysoko przepuszczalnej wiskozy 28g/m2. To wygodny model wiązany z tyłu. Górna część wykonana jest z perforowanej włókniny, która umożliwia odpowiednią wentylację.

Ta strona używa plików cookie, aby zagwarantować jak najlepsze korzystanie z serwisu dla użytkownika.